Akcija!

Bridgerton: An Offer From a Gentleman

Julia Quinn

Knjiga Bridgerton: An Offer From a Gentleman autorice Julie Quinn, dostupna u originalu na engleskom jeziku, predivna je povijesna romansa s daškom bajkovite priče o Pepeljugi.

Izvorna cijena bila je: 13,20 €.Trenutna cijena je: 10,56 €.

Na zalihi

- +
  • 10% popusta na prvu narudžbu za newsletter pretplatnike (Prijavi se!)
  • Besplatna dostava za narudžbe iznad 40 €
  • Besplatno osobno preuzimanje u centru Zagreba
  • Vi čitate, mi nagrađujemo. Svakom kupnjom sudjelujete u izvlačenju za 5.000 €

Bridgerton: An Offer from a Gentleman

Inspiracija za četvrtu sezonu Netflixove serije “Bridgerton,” iz Shondalanda, prema romanu Julie Quinn – priča o Benedictu Bridgertonu!

Kratki opis

Treća knjiga iz obožavanog serijala smještenog u razdoblje Regencyja donosi priču o šarmantnom Benedictu Bridgertonu i njegovoj potrazi za ljubavi iz bajke.

Sophie Beckett nikada nije sanjala da će se uspjeti ušuljati na slavni kostimirani bal Lady Bridgerton – a još manje da će plesati u naručju svog “princa na bijelom konju,” naočitog Benedicta Bridgertona. No, kad sat otkuca ponoć, čarolija prestaje, a Sophie nestaje.

Od te večeri Benedict ne može prestati misliti na tajanstvenu mladu ženu i zaklinje se da će je pronaći i oženiti. No, hoće li netko drugi nepredviđeno ukrasti njegovo srce – i priliku za bajkovitu ljubav?

O autorici romana Bridgerton: An Offer from a Gentleman:

Julia Quinn, autorica s liste bestselera New York Timesa, voli razbijati mit da pametne žene ne čitaju (ili ne pišu) ljubavne romane.

Godine 2001. to je dokazala na spektakularan način, sudjelujući u kvizu The Weakest Link, gdje je osvojila nagradu od 79.000 dolara. Iako nije briljirala u pitanjima o bejzbolu, country glazbi i plišanim igračkama, ponosna je što je pokazala izvrsno znanje o britanskoj kulturi i književnosti, točno odgovorila na sva pitanja iz povijesti i geografije te znala za Leonarda da Vincija davno prije nego što je postao “kod”.

Julia Quinn jedna je od samo 16 članova Kuće slavnih udruženja Romance Writers of America. Njezine knjige prevedene su na 29 jezika, a trenutno živi s obitelji na pacifičkom sjeverozapadu SAD-a.

Napomena: ova knjiga je na engleskom.

Besplatna

dostava

Za narudžbe iznad 35€ dostava je besplatna unutar Hrvatske

Brza
dostava
 i širok izbor

Izaberite između Box now, Hrvatske pošte, DPD-a i GLS-a

Fleksibilni
načini
plaćanja

Plaćajte karticom, pouzećem,
općom uplatnicom ili internet bankarstvom

Povrat
u roku od 14 dana

Jednostavno vratite kupljene proizvode u roku 14 dana od kupovine

Sigurna

kupovina

Vaši podaci su zaštićeni i sigurni pri svakoj kupnji

Prijavite se na newsletter i ostvarite 10% popusta na prvu kupnju!

Prvi saznajte vijesti o najnovijim knjigama, posebnim ponudama i ekskluzivnim popustima na omiljene naslove. Prijavom ostvarujete 10% popusta na prvu kupnju!