Cade Eaton oduvijek je onaj koji se brine, onaj koji radi, onaj koji je odgovoran za sve. A sada treba pomoć i to pod hitno. Treba dadilju za svog sina, ali ne želi da to bude neka od lokalnih žena jer bi one radije dadiljale njega, a ne sina. Baš zato kad mu šogorica predloži svoju prijateljicu on pomisli da je to pun pogodak. Sve dok ju ne upozna, a onda shvati da je u većim problemima nego je mislio. A kako vrijeme prolazi tako shvati da je uništen njezinom blizinom.
Willa Grant je vatrena, strastvena i iskrena, ali isto tako nema pojma o čuvanju djece. Kad joj najbolja prijateljica predloži da postane dadilja preko ljeta prvo pomisli odbiti, ali kada upozna tatu koji je očito ljut na cijeli svijet osjeti izazov, a ona ne odustaje od izaziva. Problem postane kada shvati da je potpuno osvojena, ta dva muškarca su je potpuno osvojila, a njihove zajedničko vrijeme uskoro ističe.
Može li ona za tako kratko vrijeme prodrijeti do njegova srca? Može li ga natjerati da napokon za promjenu misli na sebe?
U zadnje vrijeme čitam stvarno odlične knjige koje me u potpunosti osvoje, ali ova je čak prešla jednu razinu više. Ne znam jeste li već prije to osjetili dok čitate neku knjigu, ali srce koje lupa, ubrzano kuca zbog nje je definitivno znak da je knjiga dobra. Ja sam kroz cijelu ovu knjigu imala osjećaj da će mi srce jednostavno iskočiti. Toliko je kucalo, ubrzano radilo da vam ja ne mogu opisati. Svako poglavlje kao da je pisano za mene, likovi kao da su stvoreni za mene, jednostavno nešto nepojmljivo mi se dogodilo. Potpuno osvojena definitivno jesam, ali ova knjiga je zaslužila puno više od toga pa ide na policu odmah uz onih par koje su me tako osvojile. Svaki udah tijekom čitanja bio mi je samo za sljedeću rečenicu, za iduće poglavlje.
Prva mi je obila odlična, ali ova je nešto posebno, nepojmljivo dobra. Tema je odlična, ali likovi su puno bolji. Njihovi dijalozi, njezin šarm i sarkazam, njegov ponos i strah. Njih dvoje zajedno su nešto prekrasno. A ne moram ni reći koliko se seksualna napetost osjeti jer se stvarno osjeti. To uzbuđenje, napetost, intriga. Baš je jak osjećaj autorica uspjela stvoriti. Nisam uopće ovo očekivala prije čitanja, da će mi biti jako dobra, odlična to da, ali da ću skoro zaplakati kad sam došla do kraja jer je kraj, to nisam.
Njihova međusobna borba je zanimljiva, izvlači osmijeh na lice. Njihova borba sa samim sobom je intenzivna, jaka i nekako realna. Njihova želja, seksualna želja je zapaljiva. Osjeti se pod prstima, oni koji već dugo čitaju znaju o čemu pričam. Pokušala sam to objasniti svom mužu koji ne voli čitati i gledao me kao da nisam baš sva svoja, mogu ga razumjeti, ali mi je u isto vrijeme žao što on nikada nije osjetio knjige kako ih ja osjetim. Ova knjiga se osjeća, njezine riječi, likovi, sve.
Od mene imate sve najiskrenije preporuke za ovu dirljivu ljubavnu i životnu priču. Za ove likove koji su divni, prekrasni. Za ove likove koji su toliko snažni i realni. Za ovu priču koja osvaja u potpunosti.
Izvor: Just Read







